All the small things.

Cóż, tak to bywa- na zewnątrz wciąż tak jakby lato, a w duszy już jesień. I co teraz? 

 

Wyjścia są dwa:

1. Schować się pod kołdrą i udawać, że to jest mój nowy dom, ale tak naprawdę to mnie nie ma aż do lata, czyli „wake me up na wiosnę”

2. Wziąć dupsko w troki, no chyba, że nie masz akurat troków, no to wtedy lepiej wziąć się w garść, albo do kupy, ale kupa jakoś tak brzmi mało wyjściowo.

Osobiście, po przetestowaniu opcji numer 1 (grozi odleżynami), zdecydowałam się jednak na bramkę numer 2. Wszystko fajnie, brzmi wspaniale, ale jak się za siebie zabrać, żeby się zabrać porządnie i przegonić jesienne smuty?

W chwilach chandry wracam do najfajniejszych wspomnień, takich, które z automatu poprawiają humor, przeglądam stare zdjęcia, gapię się na mordy moich przyjaciół na Twarzoksiążce, przypominam sobie wszystko, co było superwspaniałe. W tym roku superwspaniały był wywczas, i to właśnie zdjęcia z wakacji skutecznie odciągnęły mnie od kołdry, zasmarkanych chusteczek i „Salonu sukien ślubnych” na TLC. Taaaak, tegoroczne wakacje były świetne, głównie za sprawą zacnego towarzystwa, a i miejscówka niczego sobie 🙂 Wszystkim zanteresowanym urlopowaniem w Chorwacji z czystym sumieniem polecam Dalmację, a w szczególności jej środkową część. My wybraliśmy Pisak, rybacką mieścinę, gdzie nie zaznasz klubów z głośną muzyką (w sumie nie zaznasz żadnego klubu), wielkich supermarketów ani tłumów turystów. Poza sezonem jest tam pusto jak w… no pusto jest bardzo, czyli po prostu idealnie na chillout, czytanie książki na brzegu morza i opalanie się na prawie prywatnej plaży. Raj, powiadam Wam, raj. Cisza, spokój, lazur morza i komary, czego chcieć więcej? Słowem- polecam, Monika Harwas.

Heeej Ty, jeżeli jesień wpływa na Ciebie, tak, że lepiej nie mówić, spróbuj tak, jak ja- doładowywać się fajnymi wspomnieniami 🙂

wakacje1

DSCF1526

DCIM100GOPRO

wakacje2

wakacje3

wakacje4

wakacje5

DSCF1544

DCIM100GOPRO


DCIM100GOPRO

DCIM100GOPRO

2 komentarze

  1. Sara
    • Monika Harwas

Skomentuj