One takie piękne i seksowne a ja jestem karlicą- Gala Samochód Roku Playboya 2014

  Uwielbiam moją pracę. Moja praca jest super. A jeżeli mogę pracować przy takich fajnych akcjach, jak Samochód Roku Playboya, poziom mojej satysfakcji z wykonywanego zawodu wzrasta o jakieś +100 punktów. 

  Praca na backstage’u imprezy Playboya jest bardzo ciekawa (:D), podejrzewam, że większość heteromężczyzn dałaby sobie przyciąć to i owo, byleby poprzebywać chwilę za kulisami ;p.
  TAK, modelki SĄ piękne, i SĄ zgrabne, i SĄ seksowne, i mają długie włosy i nie mają pryszczy. I powiem Wam szczerze, po 12 godzinach biegania wokół wszystkich tych bogiń mam ochotę schować się pod kocem z megaopakowaniem czekolady i zajeść swoje kompleksy na śmierć ;p. A potem, następnego dnia przychodzi refleksja- nożesz jasny gwint, przecież każda z nas, bab ma w sobie coś fajnego, coś takiego „jej”, coś szczególnego, więc- po co w ogóle tyle rozkminiać?
  A wracając do imprezy, Samochodem Roku został taki czerwony, pokaz bielizny wyszedł SUPER, make up’y zrobiłyśmy kozackie, a ja w drodze powrotnej zapchałam się McDonalds’em, i napewno pójdzie w cycki!
źródło zdjęć: https://www.facebook.com/RougeBunnyRougePoland?fref=ts

Skomentuj